Шал и Шо Производство - Трговија на големо

Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 234
İlan Tarihi 18 Ekim 2018
Durum Sıfır

Шал и Шо Производство - Трговија на големо

Забелешка: цената не е валидна на самото место. Ве молиме да комуницирате за цената. Нашата продажба е само ГОЛЕМО.
        Нашето работно време: Работен ден / сабота 09:00 - 18:00 недела: Немаме работа.
        Нашата компанија; Шамија - Шо - Мала шамија (Фулард) - Тул - Парео - Знаме - Пештамал - Производство на пешкир.

Домашни и нашата компанија, која ги спроведува меѓународна продажба, нашиот сопствен бренд "Бел Дан", "Ikra Шал", "HD свилата", "Камелија Шал", "Evitare", "во Modadies" служи на големо со производство со брендови.
Покрај тоа, ние ги произведуваме нашите клиенти слободно во сопствено бренд име .

Во нашата компанија;
* Ткаењето
* Империја печатење
* Печатење на сублимација
* Обезбедени се облека (рачен бод, машински бод, железо, пакет, итн.).

Освен тоа, производите и услугите произведени во нашата компанија се како што следи;
* Пашмина Шао сорти (ресни, реси, светло, варак печатени, флокирани печатени, сублимациски шаблони печатени, дел печатени и др.)
* Тафта шал со двојни бои и типови шамија (Cardion Model Shawl)
* Шифон шал и шифон шамија
* Жакард Шал и Жакард Шарф
* Чипка / чистач шал и чипка / чистачка шал
* Рајска ајкула и Рајон Шол
* Панталонски шал и шапка за марами
* Памук шал и памук шамија
* Проверете шалтер шал и шал
* Медина Свила шамија и Медина Свила школка
* Чевли / Pushie шал и шал
* Видови на шал и витки
* Скалопен шал
* Дубаи Кашмир шамија
* Пеперутка шаблон Шифон Шал
* Мами ткаенини шамија
* Дигитално печатење шал и дигитален печатење школка
* Tülbent
* Свила шамија - шал - шал - вратоврска – шамиче
* Парео, бикини бански
* Производство на пештам и др.
* Знаме и знаме

производство и продажба на големо. Некои од нашите производи се произведуваат само по ред. Постои минимална количина на нарачка и производот варира во зависност од името на производот.

Контактирајте со нас за вашата нарачка и купување на големо.

Со почит,
HD GROUP
Изработка на Шал и Шо
Atatürk Cad. Kurtuluş Mah. OSB. No:175/1  Gürsu – Bursa Турција
Фејсбук:
https://www.facebook.com/hdsalesarp
Веб-страница: www.hdipek.com -
www.ikraesarp.com
Е-пошта: info@hdipek.com
umityilmaz22@hotmail.com
Продажба / маркетинг: (+9) 0544 319 46 83 (Whatsapp се користи само за надворешни односи)

Yorumlar
272 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın