Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 7856
İlan Tarihi 2 Temmuz 2019

CSK-Serisi Çift Şaftlı Karton Parçalayıcımız, havaleli karton atıklarını parçalamak üzere tasarlanmıştır. Standart ve uzun şaftlı makineler, hacimli atık ambalajları ve karton malzemelerin verimli bir şekilde parçalanarak hacim azaltma işlemlerinin başarıyla yönetilmesini sağlar. Bıçak konfigürasyonu ve yapısı bu makinelerin etkin çalışmasında kilit faktörlerdir. Hacimleri küçülen karton atıklarının balyalama işlemini hızlandırabilir, alan ve nakliyesinden tasarruf elde edebilirsiniz. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde kağıt, karton, mukavva kırıcı üretimlerimiz mevcuttur.

 

Kırıcılarımız yüksek torklu, düşük devirli, çift şaftlı olmak üzere, karton atıklarınızı en iyi şekilde parçalayan makinelerdir. Parçalayıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

Yorumlar
607 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın