Ek iş marka danışmanlığı

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 9726
İlan Tarihi 27 Kasım 2019
Çalışma Şekli Serbest Çalışma (Freelance)
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı İmece
Engelliye Uygun Evet

EK GELİRE Mİ İHTİYACINIZ VAR? SAĞLIKLI YASAM URUNLERİMİZ İLE ULUSLARARASI BİR KAZANÇ! GÜNDE ISTEDIGINIZ SAAT DE ÇALIŞARAK (EN AZ) ASGARİ ÜCRET KADAR KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?ÇALIŞMA SAATLERİNİZİ KENDİNİZ BELİRLEYEREK BOŞ ZAMANLARINIZI PARAYA (KAZANCA) ÇEVİREBİLİRSİNİZ!Çalışma ve iş bilgilendirmelerimiz için hemen randevu talep edebilirsiniz ..!DİKKAT....! Not: , anketörlük, saha çalışması, kapıdan satış, katalog satışı, klasik satış vs. işleri arayanlara uygun değildir..!

Aranan Nitelikler

Bünyemizde çalışmak üzere girişimci veya yatırımcı Organizasyon Lideri arayışımız bulunmaktadır. Çözüm sonuç odaklı iş disiplini sorumluluk sahibi,Eğitilebilir ekip çalışmasına uyumlu,Giyimine özen gösteren ciddi kişiler uygundur.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz. KAYBEDECEGİNİZ HİÇ BİR ŞEY YOK ÇEKİNMEDEN BAŞVURUN DETAYLI BİLGİLENDİRMEYİ SEVE SEVE VERİRİZ YETERKİ SİZ BAŞARMAK İSTEYİN ÇOK GÜZEL BİR KAZANÇ VE KARİYER PLANI SİZİ BEKLİYOR HİÇ DURMAYIN VASIFLI VASIFSİZ BAY BAYAN HERKES BAŞVURABİLİR

Yorumlar
236 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın