HairON Plus Saç Çıkaran Solüsyon

Fotoğraflar yükleniyor

180
İlan No 1932
İlan Tarihi 28 Kasım 2018
Durum Sıfır

 Orjinal HairOn Plus saç solüsyonu. 

Dökülmeyi durdurur, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılır,  iki şişe kullanım sonrası, ikinci aydan itibaren gözle görülür şekilde saç çıkmaya başlar. Düzenli kullanıldı mı başarı oranı yüzde 99 dur. Piyasadaki sahte ve işe yaramayan ürünlerden kesinlikle değildir. Orjinal piyasaya çıkan ilk üründür. Arada aracı yoktur , direk merkezinden üreticiden, tedarik edilip, dağıtımı yapılmaktadır. Bayanlar için pembe renkli olanı mevcuttur. Ayrıca sakal solüsyonu ile Kaş ve kirpik solüsyonu da vardır .

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için ;

 ☎️ 0553 425 25 35 e whatsaptan mesaj atabilir, arayabilirsiniz. 

Ürünümüz sahte ve çakma ürünlerden ayırt edilmesi için yeni şişesinde , kabartmalı ve amblemli olarak , orjinal trust yazılı şekilde artık satışa sunulacak olup , bu şişe dışındaki ürünlerin bizim ürünle alakası yoktur 


Sahteciler her türlü benzerini yapmaya çalışıyorlar, şişe benzerini yaptılar DİKKAT’li olun . Ürünü sadece güvenilir satıcılardan alınız.. Kargo çıkış noktası Mardin Midyat değilse ürüne güvenmeyin.

Not: Gittigidiyorda ve N11 de paylaşılan ürünlerin bizimle alakası yoktur . Bizim ürün resmini kullanıp kendi yaptıkları çakma ürünü yollarlar . Sahte ve çakma ürünlere dikkat edin. Orjinal ürünü buradan, bu numaradan temin edebilirsiniz .

Yorumlar
12949 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın