Kumanda Kolu Tekli Beyaz

Fotoğraflar yükleniyor

350
İlan No 3971
İlan Tarihi 9 Ocak 2019
Durum SıfırKumanda kolunun iç dizaynı tamamen uzun süreli çalışmaya uygun olarak paslanmaz,sarı ve harekete dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir.Bağlantı ekipmanlarının tamamı paslanmazdır. Dışarı yönde çekilen kolu ile ısınma süresinde motoru boşta ve yüksek rölantine çalıştırabilme imkanı sağlar.Opsiyonel olarak sunulan güvenlik switch ile vitesle çalışmayı önleme özelliği mevcuttur.

Tek makine için,tek koldan kumandalı,çift hareketli kolu ile hem gazı hem şanzımanı kontrol edebilme. Her türlü içten ve dıştan takma veya kuyruklu makineler için idealdir.Şanzımana herhangi bir zarar vermeden rahat ve güvenli bir şekide vites değiştirmeyi sağlar. Krome kaplamalı,beyaz ve siyah olmak üzere dayanıklı ABS malzemeden üretilmiş olan üç ayrı modeli mevcuttur.Beyaz ve siyah modeller orjinal renklere sahip olarak,hava ve deniz şartlarından etkilenmeden yıllarca kullanılabilir.

Yorumlar
231 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın