Kuzey Kıbrıs Esentepe'de Satılık Villa

Fotoğraflar yükleniyor

319.500 3.046.464
İlan No 9821
İlan Tarihi 6 Aralık 2019
250
Oda Sayısı 4+2
Bina yaşı 16-20 arası
Kat sayısı 2
Bulunduğu kat Villa Tipi
Banyo sayısı 2
Isıtma Soba
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Boş
Site içi Hayır
Aidat Yok
Krediye uygun Bilinmiyor
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Hayır

Villa Fiyatı: 319 500 Sterlin

250 M² İç Alan, Bir Dönümlük Düzenlenmiş Bahçe, 12 Metre x 6 Metrelik Havuz, Geniş Balkon ve Teras, Açık Deniz ve Dağ Manzarası, Özel Kuyu, 4 Çift Kişilik Yatak Odası, 2 Ebeveyn Banyo Odası, Geniş Salon, Geniş Mutfak, Ful Eşyalı, Çift arabalık Garaj/Atölye, Otomatik Jeneratör.

Büyüleyici özel mimari tarzı olan bu villanın mükemmel deniz ve dağ manzarası bulunmaktadır. Güzel Esentepe köyünde yer alır ve Kyrineum golf sahasına birkaç dakika uzaklıktadır. Bir dönümlük düzenli bir bahçede yer alır ve kendine ait su kuyusu vardır. Bu 250 Metrekarelik villanın geniş terası ve yaşam alanı bulunmaktadır. 12 Metre x 5 Metrelik havuzu ve güzel avlusunda oturmak için yerler vardır ve güneşlenmek için çok uygundur. Birinci katın balkonunun dağ ve vadinin aşağısında bulunan deniz manzarası vardır. Ev, taştan duvarlarla çevrilidir ve ferforje kapıları, güvenlik lambası, jenaratörü ve sulama sistemi ile tam donanımlıdır. Mutlaka bir göz atmalısınız.
Mülkiyet:
Bu büyüleyici evin birçok ekstrası vardır.
Sinek teli ve tavan vantilatörü, Otomatik jeneratör, Alüminyum panjur, Villanın arkasında yer alan ana suyun bağlı olduğu 2 x 2 tonluk depo ve 1 ton ise çatıdaki güneş panellerine bağlıdır. Havuz ve sulama sistemi için kullanılan özel kuyu suyu, Güneş su ısıtma sistemleri, Elektrikli su ısıtıcısı ve yedek gaz kazanı, Mutfakta klima vardır ve eğer istenirse diğer odalara klima koymak için elektriği çekilmiştir. Mermer yüzeyler, Odun sobası, Kaliteli iç ve dış mobilyaları vardır.
Villa bir dönümlük eşdeğer arazide yer alır ve tek koçanlıdır. Koçanı sahibinin adınadır ve tüm vergileri ödenmiştir. Yanındaki bir dönüm 3 evleklik boş arazi de satılıktır. Bu da eşdeğer bir arazidir tek koçanlıdır. Koçanı sahibinin adınadır ve tüm vergileri ödenmiştir. Ana odalar üst katta yer alır ve önünde balkonun bulunduğu 4 çift kişilik yatak odası ve banyo odaları alt katta yer alır.
Giriş Hol 5.4 metre x 3.4 metre
Giriş kapısı mermer yüzeyi bulunan giriş holüne açılır, duvar lambaları, dolapları ve dışarı lambalarının fişleri bu odada yer alır. Güzel mermer basamaklarla üst katta çıkış yapar.
Zemin kat
Ebeveyn yatak odası 5.5 metre x 3.7 metre
Havuz terasına açılan veranda kapısı ve bir de öndeki deniz manzarası bulunan terasa açılan veranda kapısı vardır. Duvar lambası, tavan vantilatörü ve ebeveyn banyosuna açılan kapısı vardır.
Banyo odası 2,3 metre x 3,5 metre
Geniş camlı ve yüzeyi mermer kaplı kabini, tuvaleti, lavabosu ve görünmez lambaları bulunan büyük aynası vardır.
Yatak odası 2 - 4.0 metre x 4.4 metre
Deniz manzarası bulunan ön terasa açılan veranda kapısı vardır, penceresi, gömme dolapları, tavan vantilatörü ve ebeveyn banyo odasına açılan kapısı vardır.
Ebeveyn yatak odası - 1.4 metre x 3.2 metre
Duşu, tuvaleti, lavabosu ve aynalı dolapları vardır.
Yatak odası 3 - 4.0 metre x 4.0 metre
Yan terasa açılan veranda kapısı, arkaya bakan penceresi, gömme dolapları ve tavan vantilatörü vardır.
Yatak odası 4 - 2.7 metre x 5.0 metre
Havuz ve arka bahçeye bakan çift açılı pencereleri ve gömme dolapları vardır.
Aile banyosu 2.6 metre x 3.1 metre
Üçüncü ve Dördüncü yatak odasının arasında yer alır. Duşu bulunan banyosu, tuvaleti, geniş aynası vardır. Oda seramik kaplıdır.
Birinci kat:
Salon 8.5 metre x 5.0 metre
Geniş salonun veranda kapısı deniz ve dağ manzarası bulunan ön balkona açılır. Duvar lambaları, tavan vantilatörü, taş şöminesi, odun dolabı vardır. En kaliteli deri mobilyalar ile döşenmiştir ve yemek odasına açılan Fransız kapısı vardır.
Yemek odası 5.5 metre x 4.0 metre
Bu güzel odanın öndeki deniz manzarasına açılan veranda kapısı, tavan vantilatörü, duvar lambaları ve mutfağa geçişi sağlayan bir kemeri vardır.
Mutfak 5.5 metre x 3.1 metre
Mutfağın geniş açık renkli dolaplarının siyah granit yüzeyleri vardır. Paslanmaz çelikten ikili ocağı, gazlı fırını, büyük buzdolabı, bulaşık makinesi, kliması ve tavan vantilatörü vardır. Yan ve arka taraftaki çift açılı pencerelerin deniz manzarası vardır.
Ofis odası - 5.1 metre x 2.3 metre/Yatak odası 5
Arkaya bakan penceresi, duvar lambaları, tavan vantilatörü, çalışma masası, gömme dolapları ve çekmeceleri vardır. Şu an bir ofis olarak kullanılmaktadır ama kolaylıkla beşinci bir yatak odasına dönüştürülebilir.
Çamaşır Odası
Ofisin yanında yer alan bu odada ikili İtalyan lavabosunun altında dolapları vardır. Ayrıca lambalı bir aynası, tuvaleti, çamaşır makinesi, çamaşır kurutucusu vardır ve eğer istenirse duş eklemek için boş alanı bulunmaktadır.
Çift arabalık Garaj/Atölye
Çift arabalık araba yolu çift kişilik garaja çıkar. Garajda depo odası, yan tarafa bakan penceresi, yana açılan bir kapısı ve çalışma tezgâhı vardır.
Dış alan
12 metre x 6 metrelik lambalı havuzun kenarında geniş bir terası vardır. Bahçe taş duvarlarla çevrilidir ve ayrıca ek bir terası daha vardır. Bahçenin bakımı kolaydır ve çalılıklar, çiçekler ve meyve ağaçları bulunur. Bahçesinin kuyudan gelen su ile tüm bahçeye yayılan sulama sistemi vardır. Bahçenin duvarları taş kaplıdır ve süslü korkulukları vardır.
Mülkü yerinde gezip görmek isteyen ciddi alıcılara Kıbrıs'ta üç gün ücretsiz konaklama sağlanmaktadır.
Samet Beyaz
Emlak/Gayrimenkul Danışmanı
İrtibat Numarası: 0553 633 92 30
E-Posta: sametbeyaz24@gmail.com

TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
Yorumlar
614 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.