ÖDEME KANITLI / GERÇEK VE ÖDEME YAPAN EK İŞLER

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 5120
İlan Tarihi 1 Şubat 2019
Çalışma Şekli Yarı Zamanlı (Part Time)
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı CRYPTOTAB
Engelliye Uygun Evet

Değerli dostlar,

İnternet üzerinden gerçek anlamda denenmiş, ödemeleri alınmış ve zamanınızı kesinlikle boşa harcamayan, sizi diğerleri gibi hayal kırıklığına uğratmayacak işlere sizi davet ediyorum. Sabırlı olduğunuzda istikrarlı bir gelire sahip olacağınız işler. Anlamadığınız bir konuda da bizzat telefonda ya da uzaktan bağlantı yoluyla yardımcı oluyorum.. Yapılacak işler aşağıda ki gibidir.. ""Daha detaylı bilgi için Youtube Kanalımız"" : https://youtu.be/VSVbgfpY9Do

 

(1) CRYPTO TAB : https://get.cryptobrowser.site/3497995 bu bağlantıdan "Crypto Tab Browser" programını kuruyorsunuz ve üye oluyorsunuz. ( 1,2MB sadece ) . Bu browser sürekli "bitcoin" kazıyor ve size bitcoin kazandırıyor. YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY İNTERNETİNİZ AÇIK OLACAK VE BU PROGRAMI ÇALIŞTIRACAKSINIZ O KADAR. Başka yapmanız gereken hiç bir şey yok. Ne kadar çok açık kalıp çalışırsa o kadar bitcoin kazanırsınız.. Altınıza üye yapmanız halinde, alt üyenizin kazdığı bitcoin üzerinden komisyon alıyorsunuz.. Önemli not: Önümüzde ki aylarda BTC ( Bitcoin ) tekrar yükselişe geçecek. Bu nedenle elinizi çabuk tutup sisteme dahil olmanızı tavsiye ederim.

 

 

(2) BITNYX: https://bitnyx.com/?r=34402 bu bağlantıdan üye olabilirsiniz. Burada da her 30dk da bir, 0,00000030BTC veriyor. Her 30dk da bir, sadece "tek" bir kere tıklama ( claim yazan yere ) yapıyorsunuz ve size 0,00000030BTC veriyor. Eğer altınıza üye yaparsanız %50 komisyonu var her tıklamadan.. ( ÖNEMLİ NOT: İŞLERİN ÖDEME KANIT DEKONT VE BELGELERİ MEVCUTTUR. DAHA DETAYLI BİLGİ VE DESTEK İÇİN ; 0553 444 80 96 )

 

 

Not: Fotograflar ödeme kanıt belgeleridir..

 

Yorumlar
503 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın