KİRALIK ÇENELİ VE DARBELİ KONKASÖR

  • İstanbul
  • Küçükçekmece
  • Atakent Mah.
Fiyat: 1.234
İlan No 7119
İlan Tarihi 13 Mayıs 2019
yunus duman
Cep 535 885 49 99

MOBİL KONKASÖRLERİN AVANTAJLARI:

         İstenilen şantiye sahasına aynı gün içerisinde nakledilip üretime başlama imkanı sağlar.

         Hiçbir alt yapı hazırlığı gerektirmeden ve elektrik hattı çekilmesine ihtiyaç duyulmadan, istenilen yerde anında üretim yapma imkânı sağlar.

         Bütün taş ocaklarının ve hafriyat sahalarının en büyük problemi olan, killi ve topraklı malzemeleri yerinde ayrıştırarak ekonomik değeri yüksek malzeme elde etmenizi sağlar. By – pass (atık) malzemenin gereksiz yere taşınmasını engeller.

         Bulunduğu şantiye sahasında sürekli yer değiştirebilme özelliği sayesinde ara nakliyeler ile malzeme stoklanmasını ortadan kaldırır. Bu şekilde hem çevre görüntü kirliliğinin önüne geçer hem de araç yoğunluğunu azalmasından dolayı akaryakıttan ve amortismandan ek kazanç sağlar. Malzeme imalatlarında ara nakliyeler için ilave kamyon yatırımı gerektirmekte ve bu kamyonlar kısa sürede yıpranmaktadır.

         Akaryakıtla çalışmalarına rağmen yüksek kapasiteleri ile birim maliyetleri düşürür.

         Gürültü ve toz kirliliğinin standartların altında olmasından dolayı, şehir merkezleri ve yol kenarları gibi kritik bölgelerde ki inşaat ve hafriyat atıklarının kaynağında geri kazanılmasını sağlar.

         Mobil olmaları nedeniyle her türlü dar ve küçük alanlarda bile çalışılabilme imkânı sağlar.

         İnşaat ve hafriyat atıklarını döküm sahalarına nakletmek yerine kaynağında işleyerek, doğrudan nihai kullanıcıya teslim imkânı sağlar.

         Tamamen otomasyon sistemi ile çalıştığı için (PLC) işçilik maliyeti çok düşüktür. Uzaktan kumandaları sayesinde diğer operatörler (ekskavatör) operatörü tarafından da kullanılabilir. 

KİRALAMA FİYATLARI İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 

KİRALAMA DANIŞMANI

ERTUĞRUL BEY

0212 472 79 80

0535 724 51 02

www.edmakine.com

İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Bu ilan https://www.cabukgidiyor.com adresinde yer almaktadır.